6 Aralık 2009 Pazar

Arabalar Temalı Sünnet PastamızBir gün Hatice Hanım arayarak 100 kişilik bir sünnet pastası istedini söyledi.
Deniz arabalar filminin bu karakterlerini çok seviyormuş. Düz mü olsun, kare mi tek kat mı, iki kat mı derken ortaya bu pasta çıktı.
Bu kadar büyük bir pastanın 3 katlı olması bizi daha da bir titiz davranmaya itti. Hem görsel açıdan beğeni kazansın istedik, hem lezzetten ödün vermeyelim diye çabaladık ve gelen memnuniyet çabalarımızın boşa gitmediğini bize göstermiş oldu.
Sevgili Deniz sana ailenle birlikte uzun ve mutlu yıllar diliyoruz...

1 yorum:

  1. MERHABA BANU HANIM,

    HADİSE TAM DA ANLATTIĞINIZ GİBİ OLDU AMA BEN BİRAZ DAHA DETAY VERMEK İSTERİM. DEDİĞİNİZİ GİBİ SONUÇ OLDUKÇA BAŞARILIYDI. BİZ PASTAYI ÇOK BEĞENDİK VE TABİİ Kİ MİSAFİRLERİMİZ, ÖZELLİKLE OĞLUMUN ARKADAŞLARI ÇOK BEĞENDİ. (YALNIZ BU PASTANIN ŞÖYLE BİR RİSKİ VAR, TÜM ÇOCUKLAR ARABALARDAN BİRKAÇ TANE ALMAK İSTİYORLAR) HEM GÖRSEL HEM DE LEZZET AÇISINDAN ÇOK MEMNUN KALDIK. ASLINDA BİRİ TARAFINDAN REFERE EDİLMEMİŞ, ADINI DUYMADIĞIM, YERİNİ GÖRMEDİĞİM, YÜZYÜZE GÖRÜŞMEDİĞİM HALDE TADINA BAKMADIĞIM BİR PASTANIN TELEFONLA SİPARİŞİNİ VERDİM.(BİLİYORSUNUZ BUNLARI TEYİD EDEBİLECEK VAKTİM YOKTU VE TELEFON GÖRÜŞMEMİZ ÜZERİNE SİZE GÜVENDİM) HEM DE İNTERNETTE PALYAÇO - ORGANİZASYON İŞLERİ YAPAN BİR YERLER ARARKEN BULDUĞUM BİR YERE. BEN HAYATIMDA İLK KEZ BÖYLE BİR ŞEY YAPTIM. DOĞRULUĞUNDAN ASLA EMİN OLAMAYACAĞIM BİR DURUM ASLINDA BU AMA DEMEK Kİ HİSLERİM BENİ YANILTMAMIŞ. BEN BU GÜN OĞLUMUN DOĞUM GÜNÜ YAKLAŞIRKEN ACABA KARAMELADA YENİ NELER VAR BİR BAKAYIM DERKEN ANA SAYFADA OĞLUMUN SÜNNET KUTLAMASININ PASTASINI GÖRDÜM. DEMEK Kİ BAZEN RİSK ALMAK DA BÖYLE BAŞARILI SONUÇLAR DOĞURUYORMUŞ. AYRICA ZATEN OĞLUMUN SINIF ARKADAŞLARINDAN BİRİNİN ANNESİ DE SİZİN ARKADAŞINIZMIŞ VE REFERANSINIZ DA SAĞLAMMIŞ. NEYSE GÜVENMEDİĞİM İNTERNET ORTAMINDAN YOLA ÇIKARAK VARMIŞ OLDUĞUM MEMNUNİYETİ TEKRAR SİZLERLE VE DE POTANSİYEL MÜŞTERİLERİNİZLE PAYLAŞMAK İSTEDİM. BİRAZ UZUN OLDU AMA İLK KEZ (İNTERNET ORTAMINA GÜVENMİYORUM YA)BÖYLE BİR YORUM YAZISI YAZIYORUM. KURSLARINIZIN DA BAŞARILI OLDUĞUNU DUYDUM, VAKİT BULABİLİRSEM BELKİ KURSLARINIZA DA KATILIRIM.
    BEN DE SİZE, AİLENİZ VE SEVDİKLERİNİZLE MUTLU VE UZUN YILLAR AYRICA BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLİYORUM.

    HATİCE

    YanıtlaSil